Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema per team

Trainingsschema per team

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Achterbroek VV GEW. U11 18.30 - 19.30 Bart Lion, Fonne Brandt
  • A
  • Trainers: Bart Lion; Fonne Brandt
K. Achterbroek VV GEW. U12 18.30 - 19.30 Stefan Meesters, Fonne Brandt
  • A
  • Trainers: Stefan Meesters; Fonne Brandt
K. Achterbroek VV GEW. U15 18.30 - 20.00 Paul Peeters, Aguinaldo Tobias
  • A
  • Trainers: Paul Peeters; Aguinaldo Tobias

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Achterbroek VV GEW. U10 A 18.00 - 19.00 Hans Van Gool, Amar Mourad
  • A
  • Trainers: Hans Van Gool; Amar Mourad
K. Achterbroek VV GEW. U21 18.30 - 20.00 Sven Vande Veire
  • A
  • -
K. Achterbroek VV 20.00 - 21.30 Sammy Clymans, Jempi Vanden Kieboom, Ronny Van De Wiel
  • A
  • 1
  • -
K. Achterbroek VV GEW. RESERVEN A 20.00 - 21.30 Sammy Clymans, Jempi Vanden Kieboom, Ronny Van De Wiel
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Achterbroek VV GEW. U7 16.30 - 17.30 Jurgen Antonissen, Lien Claessens
  • A
  • Trainers: Jurgen Antonissen, Lien Claessens
K. Achterbroek VV GEW. U8 16.30 - 17.30 Paul Peeters
  • A
  • Paul Peeters
K. Achterbroek VV Debutantjes 17.00 - 18.00 Jurgen Antonissen, Caroline De Bondt, Lien Claessens, Kobe Smet
  • A
  • -
K. Achterbroek VV GEW. U9 A 18.00 - 19.00 Steven Van Looveren, Filip Van Meel
  • A
  • Trainers: Steven Van Looveren, Filip Van Meel
K. Achterbroek VV GEW. U9 B 18.00 - 19.00 Steven Van Looveren, Filip Van Meel
  • A
  • Trainers: Steven Van Looveren, Filip Van Meel
K. Achterbroek VV GEW. U13 B 18.00 - 19.30 Stefan Bogaerts, Wim Geudens, Tom Pellis, Paul Van den Eynden
  • B
  • Trainers: Stefan Bogaerts; Wim Geudens; Tom Pellis; Paul Van den Eynden
K. Achterbroek VV GEW. U13 A 18.00 - 19.30 Stefan Bogaerts, Wim Geudens, Tom Pellis, Paul Van den Eynden
  • B
  • Trainers: Stefan Bogaerts; Wim Geudens; Tom Pellis; Paul Van den Eynden
K. Achterbroek VV GEW. U11 18.30 - 19.45 Bart Lion, Fonne Brandt
  • B
  • Trainers: Bart Lion; Fonne Brandt
K. Achterbroek VV GEW. U12 18.30 - 19.45 Stefan Meesters, Fonne Brandt
  • A
  • Trainers: Stefan Meesters; Fonne Brandt
K. Achterbroek VV GEW. U17 19.30 - 21.00 Filip Vermeiren, Tom Peeters
  • A
  • Trainers: Filip Vermeiren; Tom Peeters
K. Achterbroek VV GEW. RESERVEN B 20.00 - 21.15 Thierry Van Aert
  • A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Achterbroek VV Keeperstraining 18.15 - 19.30
  • A
  • Trainer: Jens Kenis
K. Achterbroek VV 20.00 - 21.30 Sammy Clymans, Jempi Vanden Kieboom, Ronny Van De Wiel
  • A
  • 1
  • -
K. Achterbroek VV GEW. U21 20.00 - 21.30 Sven Vande Veire
  • A
  • -
K. Achterbroek VV GEW. RESERVEN A 20.00 - 21.30 Sammy Clymans, Jempi Vanden Kieboom, Ronny Van De Wiel
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
K. Achterbroek VV GEW. U17 17.00 - 18.30 Filip Vermeiren, Tom Peeters
  • B
  • Trainers: Filip Vermeiren; Tom Peeters
K. Achterbroek VV GEW. U9 A 18.00 - 19.00 Steven Van Looveren, Filip Van Meel
  • B
  • Trainers: Steven Van Looveren, Filip Van Meel
K. Achterbroek VV GEW. U9 B 18.00 - 19.00 Steven Van Looveren, Filip Van Meel
  • B
  • Trainers: Steven Van Looveren, Filip Van Meel
K. Achterbroek VV GEW. U10 A 18.00 - 19.00 Hans Van Gool, Amar Mourad
  • B
  • Trainers: Hans Van Gool; Amar Mourad
K. Achterbroek VV GEW. U13 B 18.00 - 19.15 Stefan Bogaerts, Wim Geudens, Tom Pellis, Paul Van den Eynden
  • A
  • Trainers: Stefan Bogaerts; Wim Geudens; Tom Pellis; Paul Van den Eynden
K. Achterbroek VV GEW. U13 A 18.00 - 19.15 Stefan Bogaerts, Wim Geudens, Tom Pellis, Paul Van den Eynden
  • A
  • Trainers: Stefan Bogaerts; Wim Geudens; Tom Pellis; Paul Van den Eynden
K. Achterbroek VV GEW. U15 18.30 - 19.30 Paul Peeters, Aguinaldo Tobias
  • A
  • Trainers: Paul Peeters; Aguinaldo Tobias
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!